Zapraszamy do Studia Tańca Prodance

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca do skorzystania z oferty naszego studia. Organizujemy profesjonalne kursy tańca oraz lekcje indywidualne na terenie Warszawy (Śródmieście, Wola, Ochota, Mokotów, Ursynów) oraz w Legionowie lub Piasecznie. Specjalizujemy się w tańcu towarzyskim (10 tańców turniejowych), tańcu użytkowym (disco dance), tańcach karaibskich (salsa, bachata, merengue), rock'n'roll'u, tangu oraz w przygotowaniu do pierwszego tańca lub wesela, a także w ciekawych kursach dla Pań (energy latino mix, bachata solo, salsa solo, fitness & aerobic). W naszym studiu gwarantujemy kontynuację nauki, małe grupy, profesjonalną, doświadczoną kadrę, kompleksowe i indywidualne podejście oraz świetną zabawę. Wybierz kurs dla siebie, lokalizację i skontaktuj się z nami - Zapraszamy!

Założyciele i instruktorzy

Magdalena Wieteszka

Instruktor dyscypliny sportu - specjalizacja Taniec Sportowy
Instruktor rekreacji ruchowej - specjalizacja Fitness
International Certyficate

Jej przygoda ze sportem zaczęła się we wczesnym dzieciństwie, kiedy zaczęła trenować gimnastykę artystyczną i akrobatykę oraz taniec. Codziennością były dla niej zawodowe treningi z baletu, tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Jest byłą tancerką mistrzowskiej formacji tańca nowoczesnego. Następnie oprócz tańca towarzyskiego i nowoczesnego trenowała również rock`n`rolla sportowego. Z czasem poszerzyła swoją specjalizację o kolejne tańce - tańce karaibskie oraz o fitness. Od wielu lat występuje na pokazach tańca, na tanecznych parkietach, kongresach salsowych oraz w telewizji i teatrze. Jest doświadczoną, pełną energii i charyzmy tancerką dla której taniec jest całym życiem.

Paweł Nassalski

Instruktor dyscypliny sportu - specjalizacja Taniec Sportowy
Instruktor rekreacji ruchowej - specjalizacja Fitness
International Certyficate

Jego przygoda ze sportem ropoczęła się w dzieciństwie od treningów wioślarstwa, które zaowocowały tytułem V-ce Mistrzostrza Polski. Następnie zafascynował się sztukami walki - judo i aikido. W wieku 12 lat zainteresował się tańcem towarzyskim i rozpoczął zawodowy trening. Jest wielokrotnym finalistą ogólnopolskich turniejów, v-ce mistrzem Okręgu Warszawskiego, zdobywcą Pucharu Rektora Politechniki Warszawskiej. Wielokrotnie występował na scenie, kongresach salsowych, w telewizji i ma za sobą przygodę z teatrem. Oprócz tańca towarzyskiego specjalizuje się również w tańcach karaibskich oraz fitnessie. Posiada duże doświadczenie i pasję w nauce tańca na każdym poziomie i w każdym wieku.

Regulamin Studia Tańca Prodance

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszego studia.

Przeczytaj regulamin

Studio Tańca Prodance

ul. Poznańska 6/8, Warszawa

info@studiotanca.net

www.studiotanca.net

Tel. 606-755-704

Dołącz do nas