Indywidualne lekcje tańca dla Narzeczonych

Pierwszy Taniec - lekcje indywidualne

Pierwszy taniec młodej pary na weselu jest określany, jako najważniejszy taniec w życiu. Przygotujcie się do tej niezwykłej chwili i zadbajcie, by Wasz pierwszy taniec, pozostał w pamięci gości na długie lata. Oferujemy naukę profesjonalnej choreografii na pierwszy taniec. Choreografia, którą stworzymy będzie indywidualnie dostosowana do Waszych preferencji i ulubionego utworu, termin oraz godziny również dostosujemy do Was. Marzycie o pięknym, niepowtarzalnym pierwszym tańcu? Macie oryginalny pomysł na Waszą ślubną choreografię? Przyjdźcie do nas - spełnimy Wasze marzenie! Zostało już tylko kilka dni do Waszego ślubu? Nie martwcie się, z nami zdążycie. Zajęcia prowadzą Dyplomowani Instruktorzy Tańca Sportowego.

Przygotowanie do Wesela - lekcje indywidualne

Zostałeś zaproszony na wesele, bierzesz ślub? Przed Tobą cała noc tańca? Chcesz nauczyć się tańczyć? Nie masz czasu na regularne zajęcia grupowe? Oferujemy profesjonalne lekcje tańca prowadzone przez Dyplomowanych Instruktorów Tańca Sportowego. Na lekcjach poznasz kilka prostych tańców użytkowych i wiele szalonych, ciekawych figur, którymi zaskoczysz gości. Zapoznamy Was również z rytmiką popularnych utworów weselnych, oraz z podstawowymi zasadami tanecznymi. Na sali podczas trwania lekcji jesteście tylko Państwo wraz z instruktorem (nie trzeba dzielić sali z innymi parami). Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Grupowe kursy tańca dla Narzeczonych

Przygotowanie do Wesela - kurs grupowy

Bierzesz ślub? Czy jesteś gotowy na weselną zabawę do białego rana? Jeśli czujesz, że Twoje umiejętności taneczne mogą nie wystarczyć do przetańczenia całej nocy, przy bogatym repertuarze muzycznym, są to idealne zajęcia dla Ciebie. Na tym kursie uczymy tańców weselnych - użytkowych i towarzyskich, pomagamy zrozumieć rytmikę utworów weselnych. Jest to doskonała okazja aby wspólnie z rodzicami, świadkami czy znajomymi spędzić miło czas przy okazji ucząc się tańca. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Pierwszy Taniec - kurs grupowy

Jedyny taki kurs w Warszawie, na którym nauczysz się jak samodzielnie ułożyć choreografię ślubną. Na kursie uczymy kroków i figur z wybranego tańca - walca angielskiego, walca wiedeńskiego, wyjaśniamy zasady rytmiki oraz zachowania sceniczne. Kurs jest przygotowaniem do pierwszego tańca, który to Wy ostatecznie wykreujecie.

Disco Dance - Taniec Użytkowy

Zapraszamy Was na kurs disco dance - taniec użytkowy, na którym przygotujecie się do tańca przy każdej okazji. Na kursie zapoznamy Was z prostym tańcem użytkowym, disco sambą i rock'n'rollem. Są to tańce powszechnie występujące na każdym weselu, sylwestrze, urodzinach, imieninach, rocznicach, imprezie firmowej, dancingu, dyskotece. Dzięki nauce w naszym studiu odnajdziesz się na każdym parkiecie i przetańczysz całą noc. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Taniec Towarzyski

Elegancja, styl i wszechstroność to jedne z wielu cech Tańca Towarzyskiego, który bogaty jest w wiele różnorodnych tańców. Na naszych zajęciach zajmiemy się jego turniejową odsłoną i zapoznamy Was z tańcami standardowymi (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) oraz tańcami latynoamerykańskimi (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive). Dzięki bardzo konkretnej i jasnej technice, zgodnej z naturalnym ruchem każdego z nas, z pewnością poprawicie swoją koordynację i postawę, a także poznacie wiele różnych technik tańca co przyda Wam się na każdym parkiecie. Jeśli ciekawi Was taniec turniejowy i chcecie poznać atmosferę treningów i turniejów tańca towarzyskiego - zapiszcie się już dziś! Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Intensywne kursy tańca, warsztaty, szkolenia taneczne, grupy VIP dla Narzeczonych

Pokaz tańca na Twoim weselu

Organizujesz wesele? Szukasz niestandardowej atrakcji dla gości? Oferujemy profesjonalne pokazy tańca pary tanecznej podczas Waszego wesela. Choreografię, taniec, styl i charakter występu dopasujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Oferujemy pokazy:
- tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep),
- tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive),
- tańców karaibskich (salsa, bachata, merengue),
- rock 'n' roll'a,
- tanga,
- typu show (kilka tańców w jednej choreografii),
- tematyczne (np. lata 60-te, lata 80-te, Grease, Dirty Dancing, impreza w stylu latino itp.).
Oferta dotyczy tylko Warszawy i jej bliskich okolic.

Animacje taneczne na Twoim weselu

Dodatkowo po występie oferujemy poprowadzenie animacji tanecznej dla gości. Jest to krótka nauka wybranego przez Państwa tańca w formie zabawy. Na życzenie na koniec możemy poprowadzić również konkurs taneczny. Oferta dotyczy Warszawy i jej bliskich okolic!

Atrakcja - wieczór Panieński tylko dla Pań!

Dziewczyny szukacie niestandardowej atrakcji na wieczór panieński? Nauka tańca jest dla Was!!! Oferujemy naukę wybranego przez Was tańca podczas wieczoru panieńskiego. Jest to świetna, niespotykana atrakcja, która wprowadzi Was w imprezowy klimat, pozwoli na wspólną świetną zabawę. Specjalnie dla Was przygotujemy choreografię z wybranego przez Was tańca, dzięki której w przyjemny sposób poznacie ruchy i figury, które wykorzystacie później, podczas dalszej zabawy na wieczorze panieńskim. Oprócz samej nauki proponujemy usługi dodatkowe tj. napoje, owoce, akcesoria. Nauka może odbywać się na naszej sali, zlokalizowanej w ścisłym centrum Warszawy (ul. Poznańska 6/8), lub we wskazanym przez Was miejscu w obrębie Warszawy, lub jej bliskich okolic. Czas trwania lekcji, styl oraz jej tematyka jest indywidualnie dostosowana do Waszych oczekiwań i potrzeb. Naukę prowadzi Dyplomowana Instruktorka Tańca Sportowego.

Okazjonalne kursy tańca dla Narzeczonych

Kilka razy w roku przedstawiamy Wam nową, uniktową ofertę okazjonalnych kursów tańca takich jak: przygotowanie do sylwestra, karnawału, wesela, a także intesywnych weekendowych szkoleń tanecznych z salsy, bachaty, disco dance, tańca towarzyskiego, swingu, rock `n` rolla, tanga i innych tańców. Sprawdzajcie reguralnie naszą stronę główną, oferty pojawiają się w dziale nowe kursy. Warto zwrócić uwagę także na szkolenia teoretyczne, zwiększające wiedzę o tańcu, rytmice i znaczeniu muzyki w tańcu.

Grupy VIP

Jeśli chcesz spędzać czas ze swoimi znajomymi w ciekawy sposób i świetnie się bawić jest to oferta właśnie dla Ciebie. Nasze studio oferuje stworzenie grupy VIP specjalnie dla Was. Wystarczą już 4 osoby by utworzyć grupę i zacząć naukę. Grupa VIP jest zamkniętą grupą, to Wy zapraszacie osoby, decydujecie o tematyce kursu oraz jego terminie i intensywności.

Studio Tańca Prodance

ul. Poznańska 6/8, Warszawa

info@studiotanca.net

www.studiotanca.net

Tel. 606-755-704

Dołącz do nas