Indywidualne lekcje tańca dla Pań

Lekcje indywidualne - dowolny taniec

Kochasz tańczyć? Nie masz partnera a chcesz tańczyć? Tańczysz w parze, a chcesz poprawić swoją technikę? Szukasz sposobu na piękną sylwetkę? Nie masz czasu na regularne zajęcia? Interesuje Cię tylko wybrany taniec? Oferujemy profesjonalne lekcje tańca prowadzone przez Dyplomowanych Instruktorów Tańca Sportowego. Tematyka lekcji, taniec, termin dostosowane są do Twoich preferencji. Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć, ale chcesz sama decydować o tym czego się uczysz, w jakim tempie i kiedy - lekcje indywidualne są dla Ciebie!

Indywidualny trening fitness

Marzysz o pięknym ciele? Chcesz poprawić daną partię ciała? Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? Twój tryb życia nie pozwala Ci się trzymać sztywnych terminów zajęć? Trening indywidualny jest dla Ciebie! Oferujemy profesjonalne treningi fitness pod okiem Dyplomowanej Instruktorki Fitness & Aerobic. Plan treningu, tempo, przebieg, zostanie dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb. Dzięki indywidualnemu, kompleksowemu podejściu osiągniesz zamierzone efekty w krótszym czasie.

Grupowe kursy tańca dla Pań

Energy Latino Mix

Zajęcia stworzone z myślą o kobietach, które dobrze czują się w latynoskich rytmach, chcą zadbać o swoje ciało, by móc je prezentować podczas gorącego, sensulnego i pięknego tańca. Zajęcia rozpoczynają się 15 minutową rozgrzewką z elementami ćwiczeń wzmacniających i baletowych kształtujących równowagę, następnie przechodzimy do nauki kroków, choreografii i techniki wybranego tańca. Program kursu obejmuje 5 tańców latynoamerykańskich (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive) oraz salsę, bachatę, merengue, rock'n'roll, reggeton, sambę brazylijską. Mnogość tańców występujących na kursie daje możliwość kształcenia się w wielu stylach i wieloletniego doskonalenia każdego z nich w efektywny i interesujący sposób.

Bachata Solo

Sensualne, kobiece ruchy, zmysłowa muzyka - to właśnie bachata. Ten dominikański taniec, porwie Cię w świat gorących, romantycznych latynoskich rytmów. Piękna muzyka, płynny przebieg ruchu, efektowne pozy - to czeka na Ciebie na naszym kursie. Bachata idealnie oddaje charakter i podkreśla piękno kobiecego tańca - delikatnego i energetyzującego zarazem. Podbiła ona parkiety klubowe, dlatego nie czekaj i poznaj ten taniec już dziś.

Salsa Solo

Salsa - gorący, kobiecy, zmysłowy taniec dla każdej z Was. Fascynujący przebieg ruchu, dużo pracy ciała i stóp, zróżnicowana rytmika są kwintesencją salsy liniowej. Na naszym kursie nauczysz się kobiecego i eleganckiego tańca, wielu unikatowych salsowych kroków, trików oraz ozdobników. Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem sprawią, że Twój taniec będzie nienagannych technicznie przez co niepowtarzalny. Kurs jest dedykowany Paniom które chcą tańczyć salsę solo oraz tym tańczącym z parterem, ponieważ taniec w parze wymaga również oddzielnego szkolenia partnerki i partnera. Nie trać czasu i stań się już dziś tancerką salsy.

Fitness & Streching

Są to zajęcia skierowane do Pań lubiących intensywny przebieg treningu, ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie mięśni i sylwetki. W programie znajdują się elementy aerobicu high i low impact, ćwiczenia typu TBC i ABT, stretching i choreografie dance aerobic. Jak wynika z opinii naszych kursantów, jest to doskonała forma uzupełniająca edukację taneczną oraz skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Intensywne kursy tańca, warsztaty, szkolenia taneczne, grupy VIP dla Pań

Niepowtarzalny Wieczór Panieński w tanecznym stylu

Specjalna oferta dla organizatorek wieczoru panieńskiego. Spraw by ten wieczór był wyjątkowy, niepowtarzalny i szalony. Oferujemy unikatową atrakcję podczas trwania wieczoru panieńskiego - profesjonalną lekcję tańca. Podczas nauki uczestniczki poznają zmysłową choreografię z wybranego tańca, dzięki czemu możemy indywidualnie dopasować tematykę lekcji do tematu przewodniego Waszego wieczoru (np. karaibski, lata 20., hawajski itp.) Do wyboru następujące tańce: - latynoskie : salsa, bachata, merengue, cha - cha, samba, rumba, paso doble, jive, reggeton - burleska, erotic dance (możliwość wykorzystania rekwizytów - krzeseł, chust, wachlarzy, rękawiczek) - disco - lata 80. Istnieje możliwość nauki choreografii do wybranego wcześniej przez uczestniczki utworu. Lekcja może odbyć się na jednej z naszych sal lub w miejscu wskazanym przez organizatorkę (klub, restauracje, salon spa itp.) w Warszawie i okolicach. Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od miejsca, ilości uczestniczek i czasu trwania (standardowy czas trwania - 60 min).

Okazjonalne kursy tańca dla Pań

Kilka razy w roku przedstawiamy Wam nową, unikatową ofertę okazjonalnych kursów tańca takich jak: przygotowanie do sylwestra, karnawału, wesela, a także intesywnych weekendowych szkoleń tanecznych z salsy, bachaty, disco dance, tańca towarzyskiego, swingu, rock `n` rolla, tanga i innych tańców. Sprawdzajcie reguralnie naszą stronę główną, oferty pojawiają się w dziale nowe kursy. Warto zwrócić uwagę także na szkolenia teoretyczne, zwiększające wiedzę o tańcu, rytmice i znaczeniu muzyki w tańcu.

Grupy VIP

Jeśli chcesz spędzać czas ze swoimi znajomymi w ciekawy sposób i świetnie się bawić jest to oferta właśnie dla Ciebie. Nasze studio oferuje stworzenie grupy VIP specjalnie dla Was. Wystarczą już 4 osoby by utworzyć grupę i zacząć naukę. Grupa VIP jest zamkniętą grupą, to Wy zapraszacie osoby, decydujecie o tematyce kursu oraz jego terminie i intensywności.

Studio Tańca Prodance

ul. Poznańska 6/8, Warszawa

info@studiotanca.net

www.studiotanca.net

Tel. 606-755-704

Dołącz do nas