Indywidualne lekcje tańca dla Par

Lekcje indywidualne - dowolny taniec

Zostaliście zaproszeni na wesele, andrzejki, sylwestra lub taneczną imprezę? Wybieracie się na dyskotekę, potańcówkę czy salsotekę? Chcecie nauczyć się tańczyć? Nie macie czasu na regularne zajęcia grupowe? Interesuje Was tylko wybrany taniec? Oferujemy profesjonalne lekcje tańca prowadzone przez Dyplomowanych Instruktorów Tańca Sportowego. Tematyka lekcji, taniec, termin są dostosowane do Waszych preferencji. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Grupowe kursy tańca dla Par

Taniec Towarzyski

Elegancja, styl i wszechstronność to właśnie taniec towarzyski. Jego charakterystyczną cechą jest duża różnorodność tańców z których się składa. Na naszych zajęciach zajmiemy się jego turniejową odsłoną i zapoznamy Was z tańcami standardowymi (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) oraz tańcami latynoamerykańskimi (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive). Dzięki jasno określonej technice, zgodnej z naturalnym ruchem, znacznie poprawicie swoją koordynację, postawę i sylwetkę. Poznacie unikatową specyfikę, charakterystyczną dla danego tańca, co pozwoli Wam na zabawę przy każdym utworze. Jeśli ciekawi Was taniec turniejowy, chcecie poznać atmosferę treningów i turniejów tańca towarzyskiego - zapiszcie się już dziś! Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Taniec Użytkowy

Zapraszamy na kurs tańca użytkowego, na którym przygotujecie się do tańca przy każdej okazji. Na kursie zapoznamy Was z prostymi tańcami użytkowymi: disco sambą, disco fox 2 na1 i rock'n'rollem. Są to tańce powszechnie występujące na każdym weselu, sylwestrze, urodzinach, imieninach, rocznicach, imprezie firmowej, dancingu, dyskotece. Dzięki nauce w naszym studiu odnajdziecie się na każdym parkiecie i przetańczycie całą noc. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Salsa liniowa - LA style On1

Zapraszamy wszystkich miłośników salsotek i imprez latino na grupowy kurs gorącej salsy. Na zajęciach zapozacie się z podstawami salsy liczonej na raz w stylu Los Angeles. Przygotujcie się na dynamiczne firgury, szalone kombinacje oraz obowiązkowo footwork i partnerwork. A wszystko to w zmysłowym, sensualnym klimacie gorącego, zachodniego wybrzeża. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Salsa liniowa - NY style On2

Kolejna propozycja dla wielbicieli imprez salsowych i stałych bywalców imprez latino. Na zajęciach zapoznacie się z podstawami salsy liczonej na dwa w stylu New York, zwanej również "Mambo On2". Bądźcie gotowi na piękny i intensywny partnerwork oraz na bardzo istotny footwork. A wszystko to w eleganckiej i stylowej atmosferze światowej stolicy kultury - Nowego Yorku. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Bachata

Bachata to zmysłowy i romantyczny taniec z Dominikany, w którym bardzo istotna jet bliskość i sensualna więź między partnerem i partnerką. Na kursie czekają na Was: porywająca muzyka, efektowne figury, wychylenia, podnoszenia, elementy sensual i gorący klimat karaibskich wysp. A wszystko to czego się nauczycie, będziecie mogli z dumą prezentować na parkietach licznych imprez bachatowych i latino. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Tango Passion

Kurs Tango Passion to nasza nowa propozycja na połączenie elegancji i dynamiki tanga towarzyskiego z bliskością i improwizacją tanga argentyńskiego. Oba style tańczenia tanga doskonale się uzupełniają, a wzbogacone o efektowne figury typu show (kopnięcia, podnoszenia, pozy) pozwolą Wam w pełni cieszyć się pięknem tego gorącego, argentyńskiego tańca. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Rock 'n' Roll

Jeśli szalone lata 50-te czy 60-te to tylko rock 'n' roll. Ten dynamiczny, radosny i zwariowany taniec był jednym z wielu elementów rewolucji obyczajowej, odrzucał konserwatywne spojrzenie na taniec na rzecz wolności, radości i szaleństwa. Podczas nauki poznacie wiele ciekawych przejść i kroków, oraz proste i bezpieczne akrobacje. Mimo iż tańczony jest od wielu lat, nadal jest to jeden z najbardziej popularnych tańców występujacych na wszelkiego rodzaju imprezach. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Swing

Lata 20-te i 30-te to era wielkiego rozwoju muzyki jazzowej i tańców swingowych, które cechuje improwizacja i swoboda. Podczas kursu zapoznamy Was z kilkoma tańcami ery swingu, takimi jak: shim sham, east coast swing, lindy hop. Czeka na Was wiele wesołych figur, dużo ruchu i niepowtarzalny klimat sal balowych nowojorskiego Harlemu. Jeśli jesteś solistą lub singlem możesz również skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu partnera lub partnerki do tańca.

Intensywne kursy tańca, warsztaty, szkolenia taneczne, grupy VIP dla Par

Okazjonalne kursy tańca dla Par

Kilka razy w roku przedstawiamy Wam nową, unikatową ofertę okazjonalnych kursów tańca takich jak: przygotowanie do sylwestra, karnawału, wesela, a także intesywnych weekendowych szkoleń tanecznych z salsy, bachaty, disco dance, tańca towarzyskiego, swingu, rock `n` rolla, tanga i innych tańców. Sprawdzajcie reguralnie naszą stronę główną, oferty pojawiają się w dziale nowe kursy. Warto zwrócić uwagę także na szkolenia teoretyczne, zwiększające wiedzę o tańcu, rytmice i znaczeniu muzyki w tańcu.

Grupy VIP

Jeśli chcesz spędzać czas ze swoimi znajomymi w ciekawy sposób i świetnie się bawić jest to oferta właśnie dla Ciebie. Nasze studio oferuje stworzenie grupy VIP specjalnie dla Was. Wystarczą już 4 osoby by utworzyć grupę i zacząć naukę. Grupa VIP jest zamkniętą grupą, to Wy zapraszacie osoby, decydujecie o tematyce kursu oraz jego terminie i intensywności.

Studio Tańca Prodance

ul. Poznańska 6/8, Warszawa

info@studiotanca.net

www.studiotanca.net

Tel. 606-755-704

Dołącz do nas