ul. Nowy Świat 21A - Warszawa (centrum)

Nasza sala znajduje się przy ul. Nowy Świat 21A, niedaleko Ronda De Gaulle'a w samym centrum Warszawy. Należy kierować się do Szkoły Podstawowej nr 211 usytuowanej na tyłach Nowego Światu (wejście bramą Nowy Świat 21 lub Aleje Jerozolimskie 32), następnie po wejściu na teren szkoły przez główne drzwi kierujemy się do sali po lewej stronie na parterze. Jeśli przyjedziecie samochodem, można zaparkować na ogólnodostępnym miejscach postojowych (wjazd przez bramę Aleje Jerozolimskie 32).

ul. Poznańska 6/8 - Warszawa (centrum)

Nasza sala znajduje się przy ul. Poznańskiej 6/8, niedaleko Placu Konstytucji w samym centrum Warszawy. Należ kierować się do Zespołu Szkół Gastronomicznych na ul. Poznańskiej, następnie po wejściu na teren szkoły przez główne drzwi wejściowe, kierujemy się na wewnętrzne podwórko. Sala znajduje się w białym budynku z salą gimnastyczną na pierwszym piętrze. Jeśli przyjedziecie samochodem, na teren wjeżdżamy przez dużą metalową bramę i parkujemy przy budynku z salą gimnastyczną. Parking dla naszych klientów jest darmowy i można korzystać z niego tylko podczas obecności na zajęciach.

ul. Smolna 30 - Warszawa (centrum)

Sala na ul. Smolnej 30 znajduje się w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr XVIII. Po wejściu na teren szkoły przez bramę od frontu budynku, należy kierować się do drzwi po lewej stronie z tabliczką Szkoła Podstawowa nr 211. Dalej pokieruje Państwa ochrona budynku. Korzystająć z komunikacji miejskiej najlepiej dojechać do Ronda De Gaulle'a.

ul. Wolność 2A - Warszawa (wola)

Przy ul. Wolność 2A organizujemy kursy we współpracy z Akademią Tanga Tomasza Potockiego. Sale znajdują się w budynku przedwojennej fabryki, usytuowanej na granicy Centrum i Woli. Do budynku najlepiej trafić wchodząć przez bramę przy ul. Wolność 2, znajdującej się przy skrzyżowaniu ul Wolność i ul. Żytniej. Po wejściu przez bramę kierujemy się prosto, do pierwszego budynku po prawej stronie, znajdującego się za ogrodzonym, zielonym terenem. Wejście do Akademii znajduje się po lewej stronie, na przeciwko drukarni. Jeśli przyjedziecie samochodem, można zaparkować na ogólnodostępnym miejscach postojowych przy ulicach Wolność, Żelazna, Nowolipki.

Studio Tańca Prodance

ul. Poznańska 6/8, Warszawa

info@studiotanca.net

www.studiotanca.net

Tel. 606-755-704

Dołącz do nas